ne 7.9.2014 |

Zápas Frýdek Místek - Přerov

V minulé sezoně šestý Frýdek-Místek si doma poradil s předposledním Sokolem Přerov 37:26, po poločase 19:12. Domácí se ujali vedení v první minutě utkání a už ho nepustili. Svůj náskok neustále navyšovali, desetigólového dosáhli ve 39. minutě, rekordního o 15 branek v 50. minutě.

Aleš Chrastina, trenér Frýdku-Místku: Z prvního utkání v sezoně jsou vždy obavy, ale šli jsme do něj s co největším odhodláním a soustředěním na vlastní výkon. S ním jsem byl v první půli spokojený, ve druhé jsme měli kolem 15. minuty hluchá místa. Jsem spokojený s body a se dvěma třetinami zápasu. Byli jsme jasně lepší a nebylo pochyb o našem vítězství, které mohlo být ještě vyšší.

Richard Buček, asistent trenéra Sokolu Přerov: K zápasu jsme nastoupili s velmi omlazeným a nezkušeným kádrem. Takže se nám nedařilo plnit to, co jsme si předsevzali. Soupeř nás přehrával především na spojkách, které jsme nedokázali ubránit. V útoku jsme se kvůli nesehranosti dopouštěli chyb.